Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Wojciech Dereń

 

 • 1983. 05. 25
  Data urodzenia

Absolwent Niepublicznego Studium Musicalowego "Capitol" we Wrocławiu.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2020 - 2021
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Adam; odcinki: 140)
 • 2020
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Olek, ojciec Szymona)
  odcinki:
  GLORIA (770)
 • 2019
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Dominik Gazda, ps. "Gwóźdź", dawny "żołnierz" osadzonego w więzieniu Józefa Kubasińskiego, ps. "Kuba" - szefa zorganizowanej grupy przestępczej specjalizującej się w wyłudzeniach podatku VAT i przemycie narkotyków)
  odcinki:
  83
 • 2015
  Film fabularny
  Obsada aktorska
 • 2011 - 2013
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (operator; odcinki: 48)
 • 2004 - 2021
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (3 role: klient pubu "Barbarian"; reporter; starszy sierżant, policjant, który zabierał Amelię "Melkę" Długosz do Pogotowia Opiekuńczego we Wrocławiu a potem na Komisariacie Policji w Wadlewie prowadzący dochodzenie w sprawie serii kradzieży, do jakich doszło w tej wsi)

Wojciech Dereń w internecie
schowaj

2021.11.30 01:46:41
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych