Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Maja Kleszcz

 
zwiń

 • 2015
  Nagroda
  Nagroda za muzykę do "Podróży zimowej" na 8. Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym "Boska Komedia" w Krakowie; uzasadnienie jury: "Muzyka Mai Kleszcz odgrywa w przedstawieniu zasadniczą dramatyczną rolę; operując wielorakością stylów korzysta z pełnej gamy środków muzycznych i - z wielką odwagą i wirtuozerią - staje się wyrazem miejsca, w którym ciało jednoczy się z muzyką"

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Muzyka
  schowaj

 • 2016
  Film dokumentalny
  Muzyka
 • Obsada aktorska
  schowaj

 • 2014
  Widowisko telewizyjne
  Obsada aktorska (pani Dorotka, żona pana Władka)
 • Wykonanie muzyki
  schowaj

 • 2013
  Film animowany
  Wykonanie muzyki (wokal)

Varia
schowaj

 • 2014
  Piosenka: WERSALKA LOVE SONG - Muzyka
  Piosenka: LAMENT ŻŁOBKA NR 12 - Muzyka
  Piosenka: BĘDZIE CI ŹLE - Muzyka
  Piosenka: ŚWIT - Muzyka
 • 2011
  Piosenka: NOWSZE MAZOWSZE - Wykonanie
2022.04.14 01:26:48
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman