Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Janusz Machowicz

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2020 - 2021
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (kierowca; odcinki: 118)
 • 2014 - 2016
  POLICJANTKI I POLICJANCI
  Serial paradokumentalny
  Obsada aktorska (Andrzej (odcinki: 28), Włodek Piasecki (odcinki: 70))
 • 2014
  Film fabularny
  Obsada aktorska (kierowca attache; nie występuje w napisach)
 • 2014
  Etiuda szkolna
  Obsada aktorska
 • 2011 - 2013
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (strażnik w areszcie; odcinki: 13; nie występuje w napisach)
 • 2004 - 2021
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (4 role: policyjny lekarz, który stwierdził zgon Mariana "Manuela" Otręby, psychopatycznego niebezpiecznego przestępcy, zastrzelonego przez komisarz Bognę Kot; inwestor, klient firmy budowlanej należącej do Roberta "Bobcio" Szymczaka; posterunkowy na Komisariacie Policji w Wadlewie; Kazimierz, sierżant sztabowy Służby Więziennej, strażnik w Areszcie Śledczym we Wrocławiu, gdzie osadzona była m.in. Sabina Weksler)
2021.07.05 00:33:01
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman