Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Magdalena Kołodziejczyk

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2021
  Warszawa (Festiwal Polonijny "Losy Polaków") III Nagroda w kategorii: Filmy i programy telewizyjne; za "reżyserię filmu, który jest bardzo starannie udokumentowaną a jednocześnie klarownie , przystępnie i atrakcyjnie dla widza przedstawioną historią szlaku bojowego jednej z polskich jednostek pancernych walczących z Niemcami we wrześniu 1939 r. Prezentowane fakty są bardzo mało znane szerokiej publiczności , co wzmaga zainteresowanie odbiorcy a udział w filmie grup rekonstrukcyjnych dodatkowo czyni go atrakcyjnym wizualnie. Podkreślić też należy niewątpliwy patriotyczny walor filmu"
 • 2020
  Zamość (Zamojski Festiwal Filmowy "Spotkania z Historią") Wyróżnienie w kategorii: film dokumentalny
 • 2020
  Warszawa (Festiwal Polonijny "Losy Polaków") I Nagroda w kategorii: Filmy i programy telewizyjne
 • 2020
  Nassau (Docs Without Borders Film Festival) Award of Exeptional Merit w kategorii docu-drama short; w zimowej edycji festiwalu
 • 2019
  Atlanta (Spotlight Documentary Film Awards) Srebrna Nagroda w czerwcowej edycji nagrody
 • 2018
  Zamość (Zamojski Festiwal Filmowy "Spotkania z Historią") III Nagroda
 • 2018
  Warszawa (Festiwal Polonijny "Losy Polaków") I Nagroda w kategorii: Filmy i programy historyczne
 • 2018
  Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) Specjalna "Złota Szabla" Nagroda Biskupa Polowego Wojska Polskiego
 • 2018
  Nassau (Docs Without Borders Film Festival) Award of Oustanding Excellence w kategorii: Docu-drama feature; w jesiennej edycji festiwalu
 • 2017
  Zamość (Zamojski Festiwal Filmowy "Spotkania z Historią") Wyróżnienie
 • 2017
  Warszawa (Festiwal Polonijny "Losy Polaków") II Nagroda w kategorii: Dokument fabularyzowany
 • 2017
  Nowy Jork (Docs Without Borders Film Festival) Nagroda za wybitną doskonałość

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2021.12.08 02:18:23
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski