Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

K. Brzeziński

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Animacja
  schowaj

 • 1997
  Serial animowany
  Animacja (współpraca)
  odcinki:
  ZĘBOBAJKA (14), Z BAKTERIAMI NIE MA ŻARTÓW (15), BUDOWLANA AWANTURKA (16), MONIKA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE (17), KINODRAKA (18), SPOKOJNIE JAK W MUZEUM (19), PRAWDZIWEGO KULFONA POZNAJE SIĘ W BIEDZIE (20), NIEGRZECZNA PRZYGODA (21), LODOWE KRÓLESTWO (22), GRZECZNI ZDOBYWCY KOSMOSU (23), SMACZNEGO, KUDŁATY KOLEGO! (24), KONKURS OGRODNICZY (25), KULFONIASTY PORZĄDECZEK (26)
 • 1996
  Serial animowany
  Animacja (współpraca)
  odcinki:
  SPORT TO ZDROWIE (9), PTASIA PRZYGODA (10), RATUNEK DLA BAŁWANKÓW (11), NAJGŁUPSZY KAWAŁ (12), PIMPUŚ, NA POMOC! (13)
 • Współpraca
  schowaj

 • 1990 - 1997
  Serial animowany
  Współpraca (odcinki: "Wiosna na górce", "Co ma wisieć nie utonie", "Między nami artystami", "Komu trzeba pomagać, a kto da sobie radę sam", "Kto nie śpi w nocy", "Imieniny Tutka", "Uff, jak gorąco", "Jesienna kołysanka")
2019.12.14 03:44:03
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego