Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Maria Dąbrowska

 
zwiń

 • 2008
  Nagroda
  Nagroda Magnolii – Nagroda Miasta Szczecina aktorek (wspólnie z Małgorzatą Klarą i Martą Walderą) spektaklu w reż. Marcina Wierzchowskiego pt. "Idiotki" z Teatru Współczesnego ze Szczecina na 43. Przeglądzie Teatrów Małych Form "Kontrapunkt" w Szczecinie za "odważne zmagania z kulturowymi stereotypami kobiety i aktorki"
 • 2014
  Nagroda
  Wyróżnienie aktorskie za rolę Inge Sudel w spektaklu"Męczennicy" Mariusa von Mayenburga z Teatru Współczesnego w Szczecinie i Teatru Szaniawskiego w Wałbrzychu na XIV Ogólnopolskim Festiwalu Dramaturgii Współczesnej "Rzeczywistość Przedstawiona" w Zabrzu

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2021
  Film fabularny - krótkometrażowy
  Reżyseria, Scenariusz, Obsada aktorska (Maria)
 • 2020
  Film fabularny - krótkometrażowy
  Obsada aktorska (Ewa)
 • 2020
  Etiuda szkolna
  Obsada aktorska
 • 2011
  Spektakl telewizyjny
  Obsada aktorska (Chór Video)
 • Reżyseria
  schowaj

 • 2021
  Film fabularny - krótkometrażowy
  Reżyseria, Scenariusz, Obsada aktorska (Maria)
 • Scenariusz
  schowaj

 • 2021
  Film fabularny - krótkometrażowy
  Reżyseria, Scenariusz, Obsada aktorska (Maria)
2021.05.04 00:59:40
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego