Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Agnieszka Maciąg

Agnieszka Maciąg - galeria

 

 • 1969. 05. 09
  Data urodzenia
  Białystok

Modelka, Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych, studiowała na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę w show-biznesie rozpoczynała jako modelka. Pracowała we wszystkich stolicach mody począwszy od Nowego Jorku poprzez Mediolan i Paryż. Brała udział w wielu kampaniach reklamowych i pokazach mody. W Polsce popularność przyniósł jej udział w teledyskach zespołu De Mono. W 1996 roku nagrała debiutancki album "Marakesz". W latach 1996-98 była gospodarzem programu rozrywkowego "Siedem pokus" w Telewizji RTL 7. Prowadziła wiele wydarzeń artystycznych i promocyjnych.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2012
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Anna, narzeczona Mirona)
  odcinki:
  NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU (502)
 • 2008
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (organizatorka konkursu Miss Polonia)
  odcinki:
  MAMA WYJEŻDŻA (91)
 • 2005
  Film fabularny
  Obsada aktorska (Czarnecka)
2018.04.28 04:04:42
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl