Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ZABIJ ICH WSZYSTKICH

 • Film fabularny
 • Rok produkcji:
  1999
 • Premiera:
  1999. 12. 07
 • Czarno-biały, Betacam, 64 min

  Okres zdjęciowy: 17 - 24 czerwca 1999.

Dziewiętnastoletnia Ewa przyjeżdża do miasta ogarniętego młodzieżowymi zamieszkami. Jest trzeci dzień rozruchów, które zaczęły się po zabiciu przez policjanta nastoletniego kibica. Ewa przyjechała, aby porozmawiać z bratem Krzysztofem, który od dwóch lat mieszka i pracuje w mieście. Tematem rozmowy ma być choroba ojca - Ewa opiekuje się nim - choroba jest jednak coraz cięższa. Ewa nie zastaje brata. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu spotyka dwóch jego kolegów - Marka i Grzegorza. Cała trójka wykonuje tę samą ciężką, źle płatną pracę - akwizytorów aluminiowych rur. Wyjazd Krzyśka jest ważny - chłopcy od dwóch miesięcy nie otrzymują wypłat. A tego wieczoru wizytę złoży im Janusz - właściciel mieszkania, z żądaniem wypłaty zaległego czynszu. Krzysiek wziął jedyne zlecenie. Wróci rano. Ewa postanawia zaczekać...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Nagrody
schowaj

 • 1999
  Zielona Góra (Festiwal Filmowy "KinoPozaKinem Filmowa Góra")-Grand Prix
2017.02.11 06:03:48
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl