Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Dorota Ostrowska-Orlińska

Również jako: Dorota Ostrowska

Dorota Ostrowska-Orlińska - galeria

 
zwiń

 • 1974
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wyższe Studium Zawodowe Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi
 • 1988
  Nagroda
  Nagroda Koła Reżyserów Stowarzyszenia Filmowców Polskich oraz Zespołów Polskich Producentów Filmowych za "stworzenie optymalnych warunków realizacji filmów i wyniki ekonomiczne" przyznana na XIII Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdańsku - Gdyni
 • 2013
  Odznaczenie
  Medla Komisji Edukacji Narodowej przyznany przez Ministra Edukacji Narodowej z okazji 65-lecia PWSFTviT

Kierownik produkcji, producent. Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego SGPiS w Warszawie. W latach 1991-2005 współwłaścicielka studia produkcyjnego "Fokus Film". W latach 2005-2011 szef produkcji Studia Filmowego Perspektywa Od roku 2011 zastępca dyrektora Studia Filmowego "Zebra". Wykładowca Wydziału Organizacji Sztuki Filmowej PWSFTviT w Łodzi, w latach 2005-2012 jego dziekan. Członek Polskiej Akademii Filmowej.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2010
  Nowy Jork (The New York Polish Film Festival) Nagroda Publiczności

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2024.03.26 18:03:17
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.