Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Piotr Korycki

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2020
  Warszawa (Festiwal Polonijny "Losy Polaków") II Nagroda w kategorii: Filmy i programy telewizyjne
 • 2020
  Józefów (Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów "KSF Niepokalana") II Nagroda w kategorii: Filmy dokumentalne za "szczegółowe ukazanie historii obrazu Matki Bożej Armii Krajowej namalowanego przez Irenę Pokrzywnicką. Kunszt autorów pozwolił na przedstawienie w jednym filmie wielu interesujących historii związanych zarówno z autorką, jak i losami Polski w XX wieku. Sprytnie wplecione życiorysy osób, które były mocno związane z tym obrazem"
 • 2019
  Warszawa (Festiwal Polonijny "Losy Polaków") III Nagroda w kategorii: Filmy upamiętniające 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej
 • 2017
  Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) Wyróżnienie w kategorii filmów dokumentalnych Dyplom Wojskowego Centrum Edukacji Obywatelskiej
2020.11.23 01:44:55
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency