Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Adam Łukaszek

Adam Łukaszek
Fot. Beata Dzianowicz

 

 • 1955. 12. 19
  Data urodzenia
  Busko-Zdrój

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2010
  Silesia Press (konkurs dziennikarski) III Miejsce
 • 2010
  Prix Italia w kategorii: dokument artystyczny
 • 2010
  Poznań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych "Tranzyt") Wyróżnienie w Konkursie polskich filmów powyżej 40 minut
 • 2010
  Niepokalanów (Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów) I Nagroda w kategorii programów edukacyjnych uzasadnienie jury: "Film dostarcza niezwykłych przeżyć artystycznych w kontakcie ze sztuką Breughela #Droga na Kalwarię# i w fascynujący sposób ukazuje warsztat tworzenia filmu przez współczesnego artystę Lecha Majewskiego."
 • 2010
  Częstochowa (Polonijny Festiwal Multimedialny "Polskie ojczyzny") II Nagroda w kategorii: Filmy dokumentalne
 • 2004
  Nowy Jork (The New York Festivals) Certyfikat Finalisty
 • 2003
  Warszawa (Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej) Nagroda Specjalna Nagroda Ministra Spraw Zagranicznych Włodzimierza Cimoszewicza
 • 2003
  Łódź (Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu") Nagroda Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
 • 2002
  Łódź (Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu") Grand Prix "Biała Kobra"

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2021.07.06 01:00:19
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego